ircom
27 اسفند 1401 - 12:36

بیش از ۲۷۰۰ کلاس درس استان کرمان آماده اسکان مسافران نوروزی است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از پذیرش مسافران نوروزی در ۲۹۷ مدرسه در قالب ۲ هزار و ۷۹۶ کلاس درس در استان کرمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، رضا رضایی صبح امروز در آیین آغاز به‌کار ستاد فرهنگیان استان کرمان ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید و بهار طبیعت، اظهار داشت: 17 پایگاه مرکزی اسکان فرهنگیان در سطح استان از امروز فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز می‌کنند.

وی با بیان اینکه در این راستا 297 مدرسه آماده استقبال از مهمانان نوروزی است، گفت: 2 هزار و 796 کلاس درس برای اسکان نوروزی فرهنگیان عزیز در استان کرمان در نظر گرفته شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان ادامه داد: این کلاس‌ها در سطوح مختلف شامل 112 کلاس ویژه، 937 کلاس نوع الف، هزار و 555 کلاس نوع ب و 192 کلاس نوع ج است.

وی با بیان اینکه در استان کرمان 830 نفر به عنوان عامل اجرایی در ستادهای اسکان در خدمت مهمانان نوروزی هستند، افزود: ضرورت دارد عوامل اجرایی فعال در ستادهای اسکان، خوش برخورد، صبور و دارای مهارت‌های ارتباطی خوبی باشند.

رضایی با اشاره به اینکه امسال تعطیلات نوروزی با ماه مبارک رمضان مصادف شده است، گفت: پیش‌بینی می شود امسال به ویژه تا قبل از حلول ماه مبارک رمضان با حجم زیادی از مسافران نوروزی و زائران مرقد حاج قاسم سلیمانی مواجه باشیم.

وی با اشاره به وجود مرقد مطهر سردار دل‌ها شهید سلیمانی در استان کرمان، بیان کرد: امیدواریم بتوانیم میزبانان شایسته‌ای برای همه مسافران و زائران در ستادهای اسکان فرهنگیان باشیم و این عزیزان، کرمان را با خاطره خوبی ترک کنند.

انتهای پیام/511/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1098855